SLEVA NA VYBRANÉ KOUSKY

Organický stabilizační polštář petrolejový ORGANIC & COLOR

Praktický stabilizační polštář Poofi v petrolejové barvě pro novorozence.

Můžeme doručit do:
3.10.2023
Skladem (1 ks)
Kód: PF 418
Značka: POOFI
450 Kč
1019 organicky stabilizacni polstar petrolejovy organic color
Biobavlna
doprava tehulebatole text a ikona

Tento polštář je zvláště určen pro péči o předčasně narozené děti nebo kojence s posturální asymetrií. Stabilizační polštář Poofi může být použit jako bezpečné hnízdečko, které pomáhá novorozenci v adaptaci na napnuté tělo a poskytuje tak bezpečný a pohodlný spánek. Polštář minimalizuje riziko nedobrovolných kontrakcí končetin (tzv. Moro reflex). Navíc díky své speciální konstrukci může také působit jako válec pro zajištění "boční" polohy. To je zvláště důležité pro děti, které mají problémy s častým ublinkáváním. U mírně starších dětí může být také použit jako podpěra pod hrudníkem, zatímco leží na břiše. Polštář může být také využit jako stabilizační podložka při sezení.

Ramena polštáře jsou kombinována s velice jemným suchým zipem – podobnému jako se používá u dětských plen. Náplň je možné si regulovat dle vlastních potřeb a upravovat si množství plnění.

Kryt je snímatelný.

Polštář i jeho povlak lze prát v pračce o 40 stupňů.

Produkt je 100 % bezpečný pro děti a doporučuje ho laktační poradce v mnoha gynekologických a mateřských nemocnicích v Evropě.

Všechny materiály používané v produktech Poofi mají certifikát Oeko Tex Standard 100 ve třídě 1 (povolený pro přímý kontakt s pokožkou novorozence)

Stabilizační polštář byl vyroben v Evropské Unii

Složení:

Obal: Organická bavlna

 Výplň:

100 % silikonové zkroucené polyesterové vlákno

Velikost:

15 × 85 cm

Všechny použité materiály u produktů Poofi mají certifikát Oeko Tex Standard 100 ve třídě 1 (povolen pro přímý kontakt s pokožkou novorozence)

Výrobek je vyroben z organické příze s certifikátem GOTS.

V kolekci ORGANIC & COLOR byl stabilizační potah polštáře vyroben ze 100% organické bavlny. Proč používáme bio bavlnu? Organická bavlna je bez umělých hnojiv a chemických prostředků pro postřik rostlin. Její vlákna jsou odolnější a hladší, což činí přízi jemnější na dotek a mezi vlákny je větší proudění vzduchu, takže organická bavlna je hypoalergenní, nezpůsobuje podráždění na jemné pokožce dítěte.

 

Tuto dílnu založili rodiče, kteří kladou velkou péči při vytváření produktů, vlastních unikátních potisků, výběru tkanin a nejkvalitnějších materiálůVšechny naše výrobky jsou navrženy a vyráběny v Beskydských horách, kde nás čistý vzduch a krásné pohledy inspirují k vytváření výjimečných výrobků pro děti a jejich rodiče.

Připojte se k naší cestě a sdílejte radost s námi! 

poofi_logo

Zpět do obchodu