SLEVA NA VYBRANÉ KOUSKY

Organický těhotenský polštář ve tvaru Devět ORGANIC & COLOR Nugát

Pohodlný, praktický a jemný těhotenský polštář ve tvaru devět vás bude jen hýčkat! A to tak, že ani po těhotenství se ho nebudete chtít vzdát - je to vyzkoušeno ;-). Oblíbí si jej každá maminka a pak i děti, které je často používají jako hnízdečko pohodlí. 

Vybrat si jej můžete hned v několika originálních barvách:

 

 

 

tehotensky-polstar-poofi-z-organicke-bavlny-ve-tvaru-devet-medunkatehotensky-polstar-poofi-z-organicke-bavlny-ve-tvaru-devet-pivonka-ruzovatehotensky-polstar-poofi-z-organicke-bavlny-ve-tvaru-devet-damassa-ruzetehotensky-polstar-poofi-z-organicke-bavlny-ve-tvaru-devet-fialkatehotensky-polstar-poofi-z-organicke-bavlny-ve-tvaru-devet-lattetehotensky-polstar-poofi-z-organicke-bavlny-ve-tvaru-devet-nugattehotensky-polstar-poofi-z-organicke-bavlny-ve-tvaru-devet-dusty-bluetehotensky-polstar-poofi-z-organicke-bavlny-ve-tvaru-devet-petrolej

Můžeme doručit do:
12.2.2024
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: PF 612
Značka: POOFI
1 971 Kč
Kategorie: Těhotenské polštáře
Položka byla vyprodána…
tehotensky polstar poofi z organicke bavlny ve tvaru devet nugat
Novinka Biobavlna
doprava tehulebatole text a ikona

Velikost:
120 cm x 60 cm


Hmotnost:
2 kg


Vyrobeno v:
EU


Materiály:
Potah: 100% organická bavlna
Výplň: hypoalergenní silikonová vlákna (zkřížená), díky všitým zipům v plnicím pouzdře si můžete sami regulovat tvrdost každé zóny podle svých individuálních preferencí.
Organická bavlna se pěstuje organickým způsobem, tj. přirozeně, bez umělých hnojiv a toxických chemikálií. Jeho vlákna jsou pevnější a hladší, díky čemuž je příze měkčí. Mezi vlákny dochází k většímu proudění vzduchu, díky čemuž je organická bavlna hypoalergenní a nezpůsobuje podráždění jemné pokožky alergika nebo novorozence.


Pokyny pro péči:
Polštář se snadno udržuje čistý, má odnímatelný potah. Polštář a potah lze prát v pračce na 40 stupňů Celsia. Postupujte podle symbolů na štítcích produktů.


Certifikáty:
TĚHOTENSKÝ POLŠTÁŘ POOFI je vyroben z organického běhounu - bezpečný a šetrný k životnímu prostředí. Všechny použité materiály mají certifikát STANDARD 100 od OEKO-TEX, což znamená, že byly testovány na škodlivé látky a jsou neškodné pro lidské zdraví. Náš produkt má nejpřísnější certifikaci třídy 1, a proto jsou pro jemnou dětskou pokožku bezpečné.


TEPLOTNÍ POLŠTÁŘ POOFI je určen těhotným ženám. Je poměrně velký, mimořádně pohodlný, poskytuje novou kvalitu spánku od prvních týdnů těhotenství. Skoro se do něj můžete schovat, přitulit se a jen odpočívat, uvolnit se, uvolnit svaly a spát. Je to tak pohodlné, což ocení nejen těhotné ženy a čerstvé maminky, ale také unavení otcové. Náš polštář má tvar čísla 9, což je ideálně spojeno s 9měsíčním čekáním na nové dítě.


Jaký je jev těhotenského polštáře Poofi?

„Devítka“ pomáhá budoucí mamince odpočívat v poloze „na levé straně“ doporučené lékaři. Taková poloha zlepšuje průtok krve mezi matkou a dítětem, protože vena cava, která dodává krev placentě, zůstává bez tlaku. Náš polštář pomáhá udržovat optimální polohu, kterou je během spánku obtížné ovládat. Zároveň zajišťuje pohodlný odpočinek. Těhotenský polštář POOFI umožňuje spát jak na levé, tak na pravé straně, ale také v poloze zezadu. Polštář poskytuje podporu podél celé linie těla - od hlavy k patě.


• dvě zóny tvrdosti: tvrdá a měkká

Polštář má dvě oddělené zóny tvrdosti.
Měkká zóna - pro pohodlný odpočinek určená pro hlavu, lopatky, oblast břicha.
Tvrdá zóna - odděluje nohy, stabilizuje boky a pánev.
Obě zóny jsou odděleny, aby se zabránilo migraci plnění. Díky všitým zipům v plnicím pouzdru můžete sami regulovat tvrdost každé zóny podle svých individuálních preferencí.


• nejen pro těhotné ženy

TĚHOTENSKÝ POLŠTÁŘ POOFI se doporučuje také lidem, kteří trpí bolestmi zad nebo problémy s usínáním. Může být použit staršími nebo jako polštář proti proleženinám pro ty, kteří odpočívají. Bude ideální pro kohokoli, kdo chce mít dobrý, relaxační a zdravý spánek - skvělý pro každodenní použití pro kohokoli.


• nastavitelné množství náplně

TĚHOTENSKÝ POLŠTÁŘ POOFI je plněný, aby zajistil optimální podmínky spánku pro většinu lidí, ale v případě potřeby jej můžete upravit podle svých potřeb.


• velikost

Náš polštář je dostatečně velký, aby umožňoval pohodlnou polohu, ale není příliš velký, aby se dal snadno použít v omezeném prostoru vaší postele. Je ideální také pro vysoké lidi (výška přes 1,8 m).


• velký výběr barev a odnímatelné kryty

Polštáře POOFI se díky odnímatelným zipům snadno udržují. Vyjmutí a nasazení pouzdra je snadné díky dlouhému zipu.

Tuto dílnu založili rodiče, kteří kladou velkou péči při vytváření produktů, vlastních unikátních potisků, výběru tkanin a nejkvalitnějších materiálůVšechny naše výrobky jsou navrženy a vyráběny v Beskydských horách, kde nás čistý vzduch a krásné pohledy inspirují k vytváření výjimečných výrobků pro děti a jejich rodiče.

Připojte se k naší cestě a sdílejte radost s námi! 

poofi_logo

Zpět do obchodu