OMLOUVÁM SE DO 5.9.2022 MÁME DOVOLENOU. PRÁZDNINY S DĚTMI A PAK PŘÍPRAVA DO ŠKOLY!
Neohodnoceno

Pletená přikrývka ORGANIC & COLOR Cornknit hořčicová barva 80 × 100 cm

Pletená přikrývka z kolekce ORGANIC & COLOR od POOFI je originální výrobek z organivké příze a velmi jemnou povrchovou úpravou. Přikrývka bude krásná do kočárku, svou jedinečnou barvou a charakteristickou strukturou bude přitahovat pozornost. 

Můžeme doručit do:
9.6.2023
Do 5 pracovních dnů (>5 ks)
Kód: PF 331
Značka: POOFI
1 080 Kč
Kategorie: Dětské deky a přikrývky
Vyber si svou velikost: 80 x 10 cm
Vyber si barvu: Hořčicová
Materiál: Bio bavlna
doprava tehulebatole text a ikona

Pletené přikrývky jsou velmi jemné, lehké a masité, které vás okouzlí již při prvním doteku. Vyrábíme je ve větší velikosti, aby sloužili co nejdéle.

Každá přikrývka je balena v elegantní krabičce, což je ideální pro dárek. Přikrývky jsou produktem, který využijete celoročně, jsou geniální svou univerzálností a využitím jak v domácnosti, tak i na venek. 

Poofi tkané přikrývky jsou vyrobeny z certifikované organické příze GOTS. Osvědčení GOTS lze získat pouze  utextilií, které obsahují minimálně 70% organických vláken. Globální Organické Textilní norma je považována za nejdůležitější certifikace v oblasti organických materiálů, včetně všech fází výroby přírodních vláken - od suroviny až po hotový výrobek.

K dispozici v jedné velikosti 80 × 100 cm.

Rozsah barev přikrývek je omezen a podléhá pravidelným změnám. Naše dílna vyrábí několik barev těchto přikrývek: hořčicovou, tmavě modrou, tmavě zelenou a karmínou

Výrobek je vyráběn v EU. 

Ostatní vzory z dílny POOFI naleznete v kategori DĚTSKÉ DEKY A PŘIKRÝVKY.

Tuto dílnu založili rodiče, kteří kladou velkou péči při vytváření produktů, vlastních unikátních potisků, výběru tkanin a nejkvalitnějších materiálůVšechny naše výrobky jsou navrženy a vyráběny v Beskydských horách, kde nás čistý vzduch a krásné pohledy inspirují k vytváření výjimečných výrobků pro děti a jejich rodiče.

Připojte se k naší cestě a sdílejte radost s námi! 

poofi_logo